Wyniki wyszukiwania

O Nas

NASZA
MISJA

MDS to doświadczona firma na trójmiejskim rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, która wychodzi naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które cechuje indywidualne i elastyczne podejście. Nie preferujemy gotowych wzorców umów, zawsze jesteśmy gotowi do podjęcia negocjacji, a trafne rozpoznanie potrzeb naszych klientów to nasz główny cel.

To co nas odróżnia, to fachowe podejście do zapewnienia bezpieczeństwa naszym klientom. Stawiamy na partnerstwo w biznesie oraz współpracę z klientem.

Nasz zespół

Marta Echt-Sekida

Ekspert ds. Nieruchomości

Z wykształcenia jestem prawnikiem i administratywistą.  Doświadczenie zawodowe zdobywałam w wielu miejscach, pracowałam min. w spółce energetycznej, w trójmiejskich kancelariach prawnych, przez kilka lat wykonywałam prace redaktorskie z zakresu prawa podatkowego dla międzynarodowej korporacji prawnej. Rynkiem nieruchomości oraz aranżacją wnętrz interesowałam się od zawsze. Cenię niezależność i swobodę działania, co w połączeniu z moją pasją, zaowocowało powstaniem firmy MDS.

Prywatnie uwielbiam dobrą kuchnię oraz wieczory spędzone przy dobrym filmie.

W pracy najważniejsze jest dla mnie wsłuchanie się w potrzeby klienta. Zakup, zbycie nieruchomości niesie ze sobą dużo wyzwań i wątpliwości, moim zadaniem jest przeprowadzić klienta przez ten żmudny proces, służąc swoją wiedzą, czasem i doświadczeniem, tak aby spełnienie marzenia o własnych „4 kątach” stało się możliwe.

Dawid Sekida

Ekspert ds. Negocjacji

Handlowiec z wieloletnim doświadczeniem. W zakresie moich zainteresowań zawodowych leży obrót gospodarczy oraz inwestycje. Na co dzień jestem pasjonatem dobrej muzyki, podróży oraz wędrówek górskich.

W MDS odpowiadam za obsługę naszych klientów oraz negocjacje transakcji.  Zawsze staram się przedstawiać optymalne rozwiązania zarówno z punktu widzenia klienta jak i biznesowego punktu widzenia. Każde zlecenie traktuję bardzo osobiście dążąc do pełnej satysfakcji i zadowolenia klienta z wykonanej usługi.

Porównanie